جلسه بزرگداشت هفته بسیج به ریاست فرج اللهی فرماندار شهرستان هندیجان برگزار گردید.

جلسه بزرگداشت هفته بسیج به ریاست فرج اللهی فرماندار شهرستان هندیجان،بخشداران،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، مسئولین ادارت و دستگاه های دولتی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان هندیجان برگزار شد.

در این جلسه فرج الهی فرماندار هندیجان ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۸، این روز خجسته و میمون را به همه حاضرین در جلسه به خصوص رهبر عزیزمان که خود الگوی تمام عیار یک بسیجی مخلص می باشند و در طول جنگ تحمیلی همواره در منصب های مختلف در کنار رزمندگان اسلام حضور داشتند تبریک گفت و اظهار داشت: امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم بسیجی بمانیم و پیرو بسیجیان مخلصی باشیم که برای حفظ میهن اسلامی و هموطنان خود و حفظ اسلام جان شیرین خود را که همه هستی آنها در این دنیاست ، در طبق اخلاص نهاده و با تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب حتی اگر لازم باشد از جانشان می گذرند.
فرج اللهی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی یعنی فرهنگ شهادت ، ایثار و  فداکاری ، خاطرنشان کرد: امروزه تیم مذاکره کننده به پشتوانه فرهنگ بسیجی که فرهنگ ایثار و شهادت است توانست در مذاکرات هسته ای موفقیت های چشمگیری بدست آورد.
فرماندار شهرستان هندیجان با اشاره به محاسن بسیج در ادامه اضافه نمود: اولین موردی که یک شخص هویت بسیجی بدست می آورد اینست که شخصیت خود را با الگوهای بسیجی مخلصی که در طول انقلاب اسلامی ما بوده تطبیق دهد. همچنین احساس مسئولیت در مقابل جامعه ، تلاش و کوشش براساس بسیجی بودن ، اعتماد به نفس،آمادگی برای ورود به جامعه جهت ایفای نقش و شکوفایی استعداد از ویژگی های بارز یک بسیجی است.
در ادامه نیز سرگرد محسن خدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هندیجان با بیان اینکه بسیج میراث شیرمردان خداست که جان شیرین خود را در میدان کارزار فدای اسلام کردند، هفته بسیج را یاد آور یاد و خاطره شهدای بسیجی و تجدید عهد با امام بسیجیان و بیعت با رهبر عزیزمان دانست.
وی با بیان اینکه برنامه های هفته بسیج در سطح شهرستان هندیجان از ۲۵  آبان شروع و تا هفتم آذر ادامه خواهد داشت، حجم این برنامه ها را در حدود ۴۰ عنوان برنامه در شهرستان هندیجان اعلام نمود. غبار روبی گلزار شهدا.حضور در نماز جمعه،دیدار با خانواده شهدا،برگزاری یادوراه شهدا،تجمع بزرگ بسیجیان در صبحگاه مشترک،نشست های روشنگری و بصیرت افزایی با عنوان امر به معروف و نهی از منکر.اعزام ۳۰۰ دانش آموز دختر  بسیجی بعنوان راهیان نور دانش آموزی و رزماش گردان های بیت المقدس به مدت دو روز در منطقه عمومی شهرستان هندیجان از عمده این برنامه ها دانست.
در پایان این جلسه روسای ادارات شهرستان هندیجان هرکدام به تشریح برنامه های دستگاه خود در ایام هفته بسیج پرداختند

 

۳۰۴۸