جعفری نسب: شبکه بهداشت و درمان پیگیر فعال سازی بیمارستان شهدا هندیجان باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هندیجان، اولین جلسه شورای بهداشت و سلامت شهرستان هندیجان به ریاست احمد جعفری نسب در محل فرمانداری شهرستان هندیجان و با حضور بخشدار مرکزی و چم خلف عیسی و سایر اعضای شورا تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه جعفری نسب فرماندار شهرستان هندیجان با اشاره به ابلاغ سیاست های کلان نظام سلامت توسط مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) آن را نشان دهنده اهمیت حوزه سلامت دانست و اظهار داشت: در این خصوص همه دستگاه ها می بایست مشارکت نمایند تا بخش سلامت از این فرصت استفاده نماید.
نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید نمود که ارتقا بهداشت و سلامت در شهرستان می بایست از اولویت های کاری دستگاه های مربوطه در شهرستان باشد و دستگاه های نظارتی و اجرایی مرتبط با سلامت مردم فعالیت های خود را در حوزه سلامت،امنیت غذایی و بهداشت بیشتر کنند.
جعفری نسب با اشاره به مشکلاتی که در بخش بهداشت و درمان در شهرستان هندیجان وجود دارد وضعیت بهداشت شهرستان هندیجان را مطلوب ندانست و تاکید نمود که تمام مسئولین تلاش نمایند تا سطح بهداشت شهرستان ارتقاء و به حد مطلوب برسد.
وی در ادامه از مدیریت شبکه بهداشت و درمان خواستار فعال سازی و خدمت رسانی بخش های مختلف بیمارستان شهدا بخصوص بخش سونوگرافی با توجه به اهمیت و لزوم آن گردید و اضافه نمود: پیگیری های لازم در خصوص اخذ پروانه بیمارستان و روند تبدیل آن به بیمارستان از طریق کمیته اعتبار بخشی وزارت توسط شبکه بهداشت و درمان انجام گیرد.
۳۰۱۱