فرماندار هندیجان:کلیه ترددهای غیر ضرور و مسافرت از مرزهای دریایی و زمینی شهرستان هندیجان ممنوع شد

فرماندار هندیجان:کلیه ترددهای غیر ضرور و مسافرت از مرزهای دریایی و زمینی شهرستان هندیجان ممنوع شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هندیجان علی بویری فرماندار شهرستان هندیجان عصر امروز از اعمال محدودیت های جدید تردد شهری و بین شهری خبر داد.

فرماندار هندیجان گفت:براساس تصمیمات متخذه شورای تامین شهرستان هندیجان از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱/۴ کلیه صنوف به جز(خواربارفروشی ها،سوپرمارکتها،میوه و تره بار،مرغ فروشی،قصابی ها و داروخانه ها)تعطیل می باشند و با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.

بویری همچنین اظهار داشت:خروج شناورهای صیادی(قایق ها و لنج ها) به سمت دریا از تاریخ فوق الذکر تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

رئیس شورای تامین شهرستان هندیجان در ادامه گفت:کلیه افراد غیربومی و مسافران که به هر نحو وارد شهرستان شده اند تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند از شهر خارج شوند و بعد از این تاریخ به هیچ وجه اجازه خروج به مسافران و شهروندان هندیجان به جز در موارد ضروری که به نیروهای نظامی و انتظامی ابلاغ گردیده داده نخواهد شد.لذا هرچه سریعتر نسبت به ترک شهرستان هندیجان اقدام نمایند.

فرماندار هندیجان افزود:مطابق با مصوبات امروز جلسه شورای تامین شهرستان،همچنین کلیه تجمع های گردشگری و چادرهای گردشگری و مسافرتی گردشگران و شهروندان هندیجانی در کلیه نقاط شهرستان برچیده خواهد شد و در صورت مشاهده با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.

رئیس ستاد مبارزه با کرونا ویروس شهرستان هندیجان خاطرنشان کرد:علاوه بر محدودیت های اعمال شده در مسیر استان بوشهر به سمت شهرستان هندیجان در گلوگاه امامزاده عبدالله و مسیر بندر ماهشهر به هندیجان در سه راهی دهملاء در چند روز اخیر،از فردا محور داربهاره به سمت سه راهی بزی در محل غوله و همچنین محور روستای مشراگه به آسیاب در محل سه راهی مشراگه به کلی مسدود و اجازه تردد داده نخواهد شد و مسیرهای برگشت نیز کنترل و به شهروندان اجازه خروج داده نمیشود.

فرماندار هندیجان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری مردم شریف هندیجان مجددا از همه شهروندان خواست که جهت حفظ سلامت خود،خانواده،اطرافیان و سایر شهروندان در خانه بمانند و جز در موارد ضروری از منازل خود خارج نشوند و کمافی السابق همکاری لازم را با نیروهای نظامی و انتظامی امدادی و درمانی و ستاد مبارزه با کرونا ویروس شهرستان هندیجان جهت پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان هندیجان داشته باشند.

۴۰۵